WYPOŻYCZALNIA WÓZKÓW INWALIDZKICH

Wypożycz wózek inwalidzki

Łóżka dla chorych - wózek inwalidzki

Wózek inwalidzki

Wózki inwalidzkie znajdujące się w naszej ofercie wyróżniają się stabilność z powodu wzmocnień stalowych. Posiada podnóżki, hamulce dla osoby siedzącej na nim, a także odchylane boki, które umożliwiają łatwiejszy sposób aby się przesiąść do stołu czy samochodu. Dodatkowo oparcie posiada kieszeń, na pompkę czy inne niezbędne drobiazgi.

Cechy wózka:

  • wzmocniona stalowa rama
  • podnóżki z regulacją
  • hamulce dla osoby siedzącej
  • podnoszone boki wózka
  • kieszeń na oparciu oraz elementy odblaskowe

Cennik:

  • koszt wypożyczenia na miesiąc: 70 zł
  • dowóz na terenie Warszawy: 50 zł
  • kaucja: 150 zł

Wypożyczanie wózków inwalidzkich

Oczywiście nie jest niczym przyjemnym zasiąść na wózku inwalidzkim, być zmuszonym do tego. Jednakże w praktyce bywa i tak, że zachodzi taka konieczność. Mówiąc o kwestii pozyskania wózka inwalidzkiego, można oczywiście dokonać jego zakupu, ale jednocześnie też można dokonać jego wypożyczenia. Z tej ostatniej opcji korzysta obecnie dosyć spora ilość osób. Na rynku funkcjonuje spora ilość wypożyczalni, aczkolwiek nie każda oferta jest tak samo korzystna. Nasza wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego oferuje szeroki zakres produktów najwyższej jakości, w tym również mowa jest o wózkach inwalidzkich.

Szczególna oferta ręcznych wózków inwalidzkich

Jakie elementy sprawiają, że oferta naszej wypożyczalni jest szczególna i unikalna? Przede wszystkim oferujemy bardzo stabilne wózki inwalidzkie, co jest szczególnie ważnym, co jest kluczowym elementem. Owa stabilność jest zapewniona dzięki specjalnym stalowym wzmocnieniom. Poza tym każdy z wózków inwalidzkich jest wyposażony w podnóżki, w odchylane boki, hamulce oraz specjalną kieszeń znajdującą się w oparciu. W obliczu różnorodnych chorób uniemożliwiających swobodne poruszanie się, posługiwanie się takim wózkiem inwalidzkim jest znaczącym ułatwieniem w codzienności.

Taniej wypożyczyć niż kupować

Cena zakupu wózków inwalidzkich jest bardzo wysoka. Tym samym wielu osób po prostu nie stać, aby móc ten koszt ponieść. Dlatego też funkcjonują na rynku wypożyczalnie takich wózków, wypożyczalnie sprzętu rehabilitacyjnego, w tym również mowa jest o naszej wypożyczalni. Oprócz tego, że mówimy tutaj o bardzo wysokiej jakości produktów, to dodatkowo także właśnie wskażemy na bardzo korzystne warunki cenowe. Mowa jest zatem o:

– miesięcznym koszcie wypożyczenia wózka wynoszącym 50 złotych
– kaucji wynoszącej zaledwie 150 złotych
– koszcie dowozu na terenie Warszawy wynoszącym zaledwie 50 złotych

Zróżnicowanie produktowe

Nasza wypożyczalnia oferuje bardzo różnorodne wózki inwalidzkie od ręcznych, poprzez elektryczne aż po specjalistyczne jak wózki dziecięce czy też sportowe. Nasi pracownicy nie tylko są w stanie sprawnie dostarczyć sprzęt pod wskazany adres, ale równocześnie też są w stanie odpowiednio doradzić w zakresie doboru właściwego w danej sytuacji wózka inwalidzkiego. To bez wątpienia jest bardzo istotny aspekt, ponieważ prawidłowy dobór jest kwestią kluczową.

 

Kompleksowa obsługa wypożyczalni wózków inwalidzkich

Oferta naszej wypożyczalni to bynajmniej nie tylko sama kwestia doradztwa, ale jednocześnie też można mówić o pewnej kompleksowości. Nasi pracownicy bowiem nie tylko doradzają w kwestii doboru danego modelu wózka inwalidzkiego, ale równocześnie mowa jest o dostarczeniu sprzętu pod wskazany adres, jego montażu, udzieleniu stosownego instruktażu użytkowania jak rownież mowa jest o odebraniu wózka od klienta w momencie, w którym tenże wózek inwalidzki nie jest już niezbędny.

Korzystanie z wózka inwalidzkiego nie jest bynajmniej niczym pozytywnym. Jednakże jeżeli zaistnieje taka konieczność, to my dysponujemy najlepszymi warunkami wynajmu jak również dysponujemy najlepszą dostępną na rynku jakością.

Pomagamy w doborze jesteśmy sumienni i rzetelni Stawiamy na jakość i dobrą cenę.
Kontakt
+48 509 828 519  pn - pt 8:00 - 21:00
l
Adres kontaktowy

VISAMED ul. Dzielna 7b m. 24
01-123 Warszawa

 

Magazyn
Ul. Gwiaździsta 77a, 01-651 Warszawa

Dostawa i odbiór sprzętu przez naszych kierowców