O FIRMIE

Sklep Rehabilitacyjny Visamed.

Data powstania naszej firmy to 2014 rok, czyli na rynku jesteśmy już od ponad 4 lat. Nasza siedziba znajduje się na Warszawskim Żoliborzu, w budynku przychodni SPZZLO, przy ulicy Szajnochy 8. Pomimo tego, że jesteśmy małym rodzinnym biznesem wciąż staramy się rozwijać aby spełniać wszystkie oczekiwania naszych Klientów. Posiadamy szeroką ofertę specjalistycznego sprzętu rehabilitacyjnego, ortopedycznego jak i medycznego, w tym wiele dodatkowych akcesoriów, które ułatwiają życie w urazach czy chorobach. Oferujemy Państwu zarówno sprzedaż komercyjną, możliwości wypożyczenia cięższego sprzętu jak i produkty, które można otrzymać za darmo dzięki podpisanej umowie z Narodowym Funduszem Zdrowia. Nasza wyspecjalizowana kadra jest do Państwa dyspozycji i chętnie odpowie na wszelkie pytania i rozwieje wątpliwości. Chętnie tłumaczymy do czego używać konkretnego sprzętu, jakie przynosi to efekty i doradzamy jak uzyskać dofinansowanie z NFZ, PEFRONu czy MOPSu. Kierujemy się przede wszystkim Państwa potrzebami i zależy nam, aby nie czuli się Państwo oszukani i mieli pewność, że wychodzą od nas usatysfakcjonowani. Priorytetem są też ceny, zdajemy sobie sprawę z wysokości rent czy emerytur, dlatego towar który oferujemy jest w dobrych cenach i utrzymuje jakość na jak najwyższym poziomie.

Jesteśmy podmiotem świadczącym kompleksowe usługi branży medycznej. Powstaliśmy w celu zapewnienia potrzeb obszaru rehabilitacji i fizjoterapii oraz osób niepełnosprawnych. Nasza firma dostarcza profesjonalny sprzęt rehabilitacyjny tylko sprawdzonych producentów. W ofercie posiadamy sprawdzony sprzęt topowych producentów.

Między innymi oferujemy:

  • łóżka rehabilitacyjne

  • wózki inwalidzkie

  • chodziki

  • balkoniki

  • stoliki przyłóżkowe

  • materace piankowe

  • materace przeciwodleżynowe

  • kule

Prowadzimy sprzedaż oraz wypożyczalnie sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego.

Łóżko rehabilitacyjne przydaje się zarówno w szpitalach i domach opieki, jak i w domach prywatnych. Jest ono szczególnie ważne, jeśli chcemy zatrzymać chorą osobę blisko siebie. Dzięki elektrycznemu sterowaniu takie łóżko umożliwia ułożenie chorej osoby w dowolnej pozycji bez nadmiernego wysiłku fizycznego. Ponadto zmniejsza ryzyko odleżyn, zapewnia wygodę w zmienianiu pozycji i zapewnia bezpieczeństwo dzięki bocznym barierkom. Kontakt – +48 573 443 995

Niestety ten sprzęt mimo wysokich cen i dużego zapotrzebowania nie jest w Polsce refundowany. Właśnie dlatego Visamed proponuje wynajem łóżek rehabilitacyjnych. Pomimo tego, że jest to sprzęt używany, to cechuje go wysoka jakość wykonania i szczególnie solidna konstrukcja. Przede wszystkim spełnia on swoje najważniejsze funkcje, dzięki czemu pozytywnie wpłynie zarówno na wygodę, zdrowie pacjenta, jak i komfort opieki po stronie jego opiekuna.

Uniwersalny wózek dla osób z dysfunkcją ruchową. Umożliwia sprawne poruszanie  w pomieszczeniach jaki i na zewnątrz. Warto zaopatrzyć się w niego zarówno przy chwilowych urazach jak i przy poważniejszych problemach zdrowotnych. Zapewnienia komfort w połączeniu z doskonałą jakością i umiarkowaną ceną za wynajem. Jest optymalnym rozwiązaniem dla osób na co dzień poruszających się na wózku zarówno w pomieszczeniach jak i na zewnątrz. Dzięki możliwości łatwego i szybkiego złożenia, zdejmowanym podnóżkom i kołom na tzw. „szybkozlączkach” wózek można bez problemu transportować nawet w niewielkim samochodzie.

Każda z opisanych powyżej sprzętów ortopedycznych (oprócz łóżek rehabilitacyjnych) jest refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. W razie gdyby okazało się, że któryś z nich będzie potrzebny na okres dłuższy lub na stałe, warto wiedzieć jak poradzić sobie z wszelkimi formalnościami. W tym celu zapraszamy do lektury w zakładce „Dofinansowanie NFZ” gdzie krok po kroku wyjaśniamy jak sobie pomóc.

Pomagamy w doborze jesteśmy sumienni i rzetelni Stawiamy na jakość i dobrą cenę.

Kontakt

573 443 995 pn - pt 8:00 - 21:00

l
Adres kontaktowy

VISAMED ul. Dzielna 7b m. 24
01-123 Warszawa

 

Magazyn
Ul. Gwiaździsta 77a, 01-651 Warszawa

Dostawa i odbiór sprzętu przez naszych kierowców