UŻYWANE ŁÓŻKA REHABILITACYJNE

Łóżko rehabilitacyjne 4-funkcyjne

Łóżka dla chorych - logotyp burmeier4-funkcyjne łóżko rehabilitacyjne, najbardziej zaawansowany model na rynku, w pełni sterowane elektrycznie renomowanej niemieckiej firmy BURMEIER.

Cena: 1900 zł

Łóżka dla chorych - łóżko rehabilitacyjne
Wypożyczalnia łóżek dla chorych - łóża rehabilitacyjne

Funkcje:

• regulacja wysokości łóżka (od 40cm do 80cm);
• regulacja położenia pleców;
• regulacja położenia nóg (łamane w kolanach);
• pionizacja łóżka (tzw. pozycja Trendelenburga).

Istnieje możliwość zakupu nowego materaca piankowego jak również materaca przeciwodleżynowego.

Regulowane barierki z możliwością opuszczenia zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo osobom niepełnosprawnym. Barierki można w łatwy sposób opuścić do wysokości materaca, co ułatwia wyjście z łóżka.

Oprócz tego każde z łóżek wyposażone jest w wysięgnik z trójkątem do podciągania się – ułatwiające zmianę pozycji – oraz kółka, które umożliwiają przemieszczanie łóżka (z funkcją zablokowania).

Nasze łóżka doskonale nadają się do rehabilitacji pacjentów w warunkach domowych. Posiadają drewniane fronty i barierki w kolorze jasnego buku, co ma znaczący wpływ na estetykę – doskonale komponują się z wnętrzem mieszkania i nie kojarzą się z brzydkimi łóżkami szpitalnymi.

Przede wszystkim jednak oferowane łóżka rehabilitacyjne są bardzo funkcjonalne i spełniają swoją podstawową rolę – ułatwiają pielęgnację pacjentów i znacząco poprawiają komfort życia osób sparaliżowanych i wymagających długotrwałego leżenia.

Podstawowe dane techniczne łóżka:

  • leże 90cm x 200cm
  • wymiary całkowite 105cm x 215cm
  • max obciążenie: 180kg

Możliwość rozłożenia łóżka w: 3 ratach

3 miesiące: 3x 633

6 miesięcy: 6x 316

12 miesięcy: 12x 158

Polecane produkty do łóżek:

Łóżka rehabilitacyjne - pneumatyczny materac zmiennociśnieniowy z kompresorem

Pneumatyczny materac zmiennociśnieniowy z kompresorem

Cena: 400 zł
NFZ: 280 zł refundacja

Łóżka rehabilitacyjne - szafka

Szafka przyłóżkowa RUBENS 1

Nowa: 750zł
Używana: 500zł

Używane łóżka rehabilitacyjne

W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości używane łóżka rehabilitacyjne, dostosowane do różnych potrzeb Pacjentów. Ze względu na odpowiednio wyselekcjonowane komponenty, zastosowane w ich produkcji oraz nowoczesne technologie, spełnią oczekiwania najbardziej wymagających Pacjentów i pomogą im w powrocie do pełnej sprawności. Mogą być użytkowane zarówno w placówkach medycznych, jak również domach – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zainwestowania w najlepsze rozwiązania!

Dlaczego łóżko rehabilitacyjne używane?

Łóżka rehabilitacyjne używane to rozwiązania polecane zarówno do placówek medycznych, jak i domów – możliwość skorzystania z nich pozwoli na szybszy powrót do pełnej sprawności oraz najlepszą opiekę osób chorych. Są to rozwiązania tworzone przy wykorzystaniu odpowiednio wyselekcjonowanych komponentów i technologii, dzięki czemu są z jednej strony niezwykle wytrzymałe, a z drugiej komfortowe i eleganckie.

Bardzo dużym atutem oferowanych przez nas używanych łóżek rehabilitacyjnych jest również fakt, że są one regulowane – zarówno pod kątem wysokości, jak również położenia pleców czy nóg. Pozwoli to na dopasowanie ich pozycji do potrzeb konkretnego Pacjenta i zapewnienie mu codziennego komfortu. Co więcej, w naszej ofercie znajdziecie Państwo rozwiązania sterowane na pilota, dzięki czemu ich obsługa jest niezwykle prosta i wygodna.

Jaki jest stan dostępnych łóżek rehabilitacyjnych używanych? Oczywiście bardzo dobry – w VISAMED przykładamy ogromną wagę do jakości i stanu oferowanych rozwiązań. Dzięki temu macie Państwo pewność, że nawet używane łóżka doskonale sprawdzą się w codziennym użytkowaniu, będą higieniczne i pozwolą na zapewnienie maksymalnego komfortu każdemu użytkownikowi. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą i wyboru tych rozwiązań, które spełnią Państwa oczekiwania.

Pomagamy w doborze jesteśmy sumienni i rzetelni Stawiamy na jakość i dobrą cenę.
Kontakt

573 443 995 pn - pt 8:00 - 21:00

l
Adres kontaktowy

VISAMED ul. Dzielna 7b m. 24
01-123 Warszawa

 

Magazyn
Ul. Gwiaździsta 77a, 01-651 Warszawa

Dostawa i odbiór sprzętu przez naszych kierowców