WYPOŻYCZALNIA ŁÓŻEK REHABILITACYJNYCH

Wypożycz łóżko rehabilitacyjne

Łóżka dla chorych - łóżko rehabilitacyjne
Łóżka dla chorych - grafika wymiary

Łóżko rehabilitacyjne do opieki dla osób chorych

Łóżka rehabilitacyjne, które oferujemy cechują się wytrzymałością do 175kg, pilotem elektrycznym, który umożliwia sterowanie funkcjami podwyższania wysokości łóżka, podnoszeniem pleców i nóg. Można z niego korzystać w warunkach domowych, ponieważ drewniana zabudowa daje bardziej przytulny efekt. Dodatkowo łóżeczko posiada kółka, które ułatwia przesuwanie go po mieszkaniu w dowolne miejsce nie niszcząc przy tym podłogi.

Cechy łóżka:

  • Pilot elektryczny dzięki któremu można w dowolny sposób zmienić ustawienie ciała tj. nóg, pleców oraz obniżania i podwyższania łóżka,
  • Kółka, które dają możliwość przemieszczania łóżeczka w dowolne miejsce w domu czy mieszkaniu,
  • Zabudowa drewniana,
  • Trapez z wyciągiem.
Łóżka dla chorych - grafika regulacja
Łóżka rehabilitacyjne - wysięgnik z uchwytem
Łóżka rehabilitacyjne - pilot
Wypożyczalnia łóżek dla chorych - barierki

Cennik:

  • koszt wypożyczenia na miesiąc: 140 zł
  • koszt transportu: 100 zł
  • koszt odebrania sprzętu po zakończeniu użytkowania: 100 zł
  • nie pobieramy kaucji

Wypożyczanie łóżek rehabilitacyjnych

Lóżko rehabilitacyjne jest elementem niezbędnym do tego, aby móc mówić o skutecznej rehabilitacji w obliczu ciężkiej choroby. Tym samym nie ma mowy, aby rezygnować z jego pozyskania. Faktem jest, że oferta wypożyczalni funkcjonujących na polskim rynku jest bardzo bogata. Niemniej jednak każdy liczy na pewne oszczędności. Nasza wypożyczalnia jest w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających. Nasza oferta bowiem znacząco wyróżnia się na tle innych. Zarówno cena jak i jakość oferowanych przez nas łóżek rehabilitacyjnych jest elementem, który pozwala klientom sporo zyskać.

Dowozimy lóżka rehabilitacyjne pod wskazany adres w cenie 100 złotych. Koszt miesięcznego jego użytkowania to zaledwie 120 złotych, co także stanowi bardzo istotny element w kontekście oszczędności. Nasz pracownik nie tylko dokonuje dostarczenia łóżka rehabilitacyjnego do domu/ ośrodka rehabilitacyjnego, ale równocześnie też tenże pracownik dokonuje jego montażu oraz udziela instruktażu prawidłowego użytkowania. Warto także podkreślić, iż w momencie, w którym owo łózko nie jest już pacjentowi niezbędne, pracownik naszej wypożyczalni dokonuje jego odbioru.

Cena i jakość to elementy kluczowe

To, co znacząco wyróżnia naszą ofertę to bogata, różnorodna oferta łóżek rehabilitacyjnych jak również i atrakcyjne ceny dla każdego. Owe ceny sprawiają, że opcja zakupu wymaganego łóżka nie musi być rozważana. Warto podkreślić, że w Polsce nie ma możliwości refundacji zakupu łóżka rehabilitacyjnego. Cena nie jest jedynym elementem, który decyduje o atrakcyjności całej oferty. Cóż bowiem z tego, że cena byłaby niska, skoro by nie szła w parze z wysoką jakością? Dlatego też stawiamy nie tylko na dobre, odpowiednie dla naszych klientów ceny, ale równocześnie też stawiamy na bardzo wysoką, najlepszą na rynku jakość. Nasi klienci mają możliwość zakupu łóżek rehabilitacyjnych, które:

– sterowane są w sposób elektryczny – ma to przełożenie na dowolność w zakresie ułożenia osoby chorej
– zmniejszają możliwość powstania odleżyn
– wyposażone są w specjalne kółka, dzięki którym to łóżko można w dowolny sposób ustawić w danym pomieszczeniu

Niemniej istotnym aspektem jest to, że oferowane przez nas łóżka rehabilitacyjne nadają się dla osób, których waga nie przekracza 175 kg, co jest wartością pozwalającą umieścić na nich osoby o dosyć sporej wadze. Łóżka rehabilitacyjne posiadają sterowanie elektryczne, dzięki czemu ich obsługa nie stanowi większego problemu i ułatwia dbałość o osobę chorą. Aby zwiększyć bezpieczeństwo pacjentów, każde z proponowanych łóżek rehabilitacyjnych posiada dodatkowe zabezpieczenie w postaci specjalnych barierek.

Nasza oferta pod wieloma względami spełnia oczekiwania pacjentów i ich opiekunów. Nasza oferta łóżek rehabilitacyjnych jest kompleksowa, jest wyjściem na przeciw oczekiwaniom klientów, jest idealnie dopasowana do najbardziej naglących potrzeb związanych ze skuteczną rehabilitacją osób chorych. To jeden z kluczowych aspektów pozwalających uczynić rehabilitację bardziej skuteczną.

Pomagamy w doborze jesteśmy sumienni i rzetelni Stawiamy na jakość i dobrą cenę.
Kontakt
+48 509 828 519  pn - pt 8:00 - 21:00
l
Adres kontaktowy

VISAMED ul. Dzielna 7b m. 24
01-123 Warszawa

 

Magazyn
Ul. Gwiaździsta 77a, 01-651 Warszawa

Dostawa i odbiór sprzętu przez naszych kierowców