WYPOŻYCZALNIA ŁÓŻEK REHABILITACYJNYCH

Wypożycz łóżko rehabilitacyjne

Łóżka dla chorych - łóżko rehabilitacyjne
Łóżka dla chorych - grafika wymiary

Łóżko rehabilitacyjne do opieki dla osób chorych

Łóżka rehabilitacyjne, które oferujemy cechują się wytrzymałością do 175kg, pilotem elektrycznym, który umożliwia sterowanie funkcjami podwyższania wysokości łóżka, podnoszeniem pleców i nóg. Można z niego korzystać w warunkach domowych, ponieważ drewniana zabudowa daje bardziej przytulny efekt. Dodatkowo łóżeczko posiada kółka, które ułatwia przesuwanie go po mieszkaniu w dowolne miejsce nie niszcząc przy tym podłogi.

Cechy łóżka:

  • Pilot elektryczny dzięki któremu można w dowolny sposób zmienić ustawienie ciała tj. nóg, pleców oraz obniżania i podwyższania łóżka,
  • Kółka, które dają możliwość przemieszczania łóżeczka w dowolne miejsce w domu czy mieszkaniu,
  • Zabudowa drewniana,
  • Trapez z wyciągiem.
Łóżka dla chorych - grafika regulacja
Łóżka rehabilitacyjne - wysięgnik z uchwytem
Łóżka rehabilitacyjne - pilot
Wypożyczalnia łóżek dla chorych - barierki

Cennik:

  • koszt wypożyczenia na miesiąc: 120 zł
  • koszt transportu: 100 zł
  • koszt odebrania sprzętu po zakończeniu użytkowania: 100 zł
  • nie pobieramy kaucji

Wypożyczanie łóżek rehabilitacyjnych

Ciężka choroba, przebyte urazy mechaniczne i inne zdarzenia mogą mieć wpływ na konieczność sprawowania stałej opieki nad daną osobą. Jednocześnie też osoba ta powinna mieć zapewnione jak najlepsze warunki pobytu w szpitalu, ośrodku rehabilitacyjnym czy też we własnym domu. Jednym z koniecznych elementów wyposażenia staje się zatem profesjonalne łóżko rehabilitacyjne. Taki sprzęt to nie tylko znacznie większa szansa na poprawę zdrowia osoby chorej ale i jego ustabilizowania. To znacznie większa wygoda związana z opieką nad osobą obłożnie chorą. Każdy, kto miał z taką sytuacją do czynienia, wie jakie jest to trudne.

Łóżka rehabilitacyjne w niskiej cenie

Nasza oferta związana z wypożyczeniem łóżka rehabilitacyjnego jest wyjątkowo atrakcyjna. Wiemy bardzo dobrze, że tenże sprzęt jest niezbędny. Wiemy także, że jego zakup jest w wielu przypadkach niemożliwy ze względu na wysokie koszty. Trzeba podkreślić, że w naszym kraju zakup łóżka rehabilitacyjnego nie jest refundowany. Tym samym wynajęcie go to najlepsze rozwiązanie. Proponujemy wysokiej klasy łóżka rehabilitacyjne z dostawą we wskazane przez klienta miejsce. Może to być jakiś ośrodek lub też prywatny dom, w którym przebywa osoba chora. Dostawa łóżka pod wskazany adres to koszt tylko 100 zł. Podobnie jego odbiór w momencie, gdy nie jest już potrzebne wiąże się z taką samą kwotą. Użytkowanie łóżka wynosi tylko 120 zł. na miesiąc. Mamy jedną z najbardziej atrakcyjnych ofert na rynku.

Wysoka jakość, niska cena – wypożyczalnia to opcja na oszczędność

Oczywiście nie chodzi tutaj wyłącznie o atrakcyjne ceny. Łóżka rehabilitacyjne, które tu prezentujemy, to sprzęt odznaczający się bardzo wysoką jakością. Ich konkretne zalety można zawrzeć w kilku krótkich punktach:

łóżka sterowane są elektrycznie, co przekłada się na możliwość ułożenia osoby chorej w dowolnej pozycji.
łóżka te zapewniają osobie chorej uniknięcie ryzyka wystąpienia odleżyn,
łóżka posiadają na nóżkach kółka, dzięki czemu można całe łóżko dowolnie przesuwać po płaskiej powierzchni.
ważnym aspektem na pewno jest maksymalna waga osoby chorej, w odniesieniu do proponowanych przez nas łóżek waga wynosi 175 kg.
Łóżka, które oferuje nasza firma do wynajęcia to nie tylko bardzo dobra propozycja finansowa. To także komfort dostarczenia ich pod wskazany adres i odebrania w momencie, gdy nie są one już potrzebne. Łóżka te to bardzo wysoka jakość, to pełne bezpieczeństwo osoby chorej. Z boków mamy umieszczone specjalne barierki zabezpieczające. Łóżka są sterowane elektrycznie, co jest również ukłonem w stronę opiekunów osób chorych. W razie jakichkolwiek pytań nasza firma oczywiście chętnie udziela wszelkich odpowiedzi i jest w stanie rozwiać wszelkie pojawiające się wątpliwości. Tym samym bardzo trudno jest na naszym rynku znaleźć bardziej atrakcyjną ofertę wynajmu łóżek rehabilitacyjnych. Spora grupa klientów, którzy korzystali bądź korzystają z naszych usług jest pewnym dowodem na to, że oferujemy państwu najlepszej jakości usługi oraz towar na najwyższym poziomie na polskim rynku.

Pomagamy w doborze jesteśmy sumienni i rzetelni Stawiamy na jakość i dobrą cenę.
Lokalizacja

VISAMED ul. Karola Szajnochy 8
01-637 Warszawa

Kontakt

573 443 995 8:00 - 21:00