WYPOŻYCZALNIA BALKONIKÓW I PODPÓREK

Wypożycz podpórkę (balkonik)

Wypożyczalnia łóżek dla chorych - balkonik z kulką

Podpórka (balkonik)

Balkonik inaczej podpórka rehabilitacyjna służy jako podparcie, gdy posiadamy jakiekolwiek problemy z poruszaniem się. Wtedy kiedy jesteśmy po operacjach, czy posiadamy inne problemy zaburzające równowagę. Niekiedy bywa niezbędnym elementem przy ponownej nauce chodzenia lub przy zwykłym poruszaniu się po domu czy mieszkaniu. Niezwykle lekka aluminiowa konstrukcja zapewnia łatwość w prowadzeniu, a także możliwość składania i regulacji wysokości ułatwia przechowywanie i użytkowanie tego typu sprzętu. Jego budowa to dwa kółka z przodu, oraz dwie nóżki z tyłu z zamontowanymi gumowymi nasadkami uniemożliwia upadek, daje stabilność i lekkie hamowanie ciężarem własnego ciała, bez potrzeby dodatkowych elementów obciążających balkonik.

Cechy balkonika:

  • niezwykle lekki, jedynie 2kg,
  • wykonany w prosty sposób z materiału aluminiowego,
  • dwa kółka z przodu, oraz dwie nóżki z tyłu ułatwia
  • proste użytkowanie,
  • składany,
  • regulowana wysokość
  • maksymalne obciążenie 127kg.

Cennik:

  • koszt wypożyczenia na miesiąc: 40 zł
  • dowóz na terenie Warszawy: 50 zł
  • kaucja 100 zł

Wypożyczanie balkoników i podpórek

Tak naprawdę oferta naszej wypożyczalni nie ogranicza się tylko i wyłącznie do balkoników oraz podpórek, gdyż posiadamy szeroką gamę sprzętu rehabilitacyjnego najwyższej jakości Prowadzimy usługi wypożyczania balkoników oraz podpórek najlepszych producentów na rynku. Mowa jest zatem o sprzęcie stabilnym, spełniającym najwyższe wymagania, jakie tylko klient może mieć. Problemy z poruszaniem się dotyczą obecnie bardzo wiele osób, a taka podpórka na pewno znacząco jest w stanie wspomóc w takiej sytuacji. Niezależnie od tego czy dana osoba przebyła operację, czy też ma problemy z poruszaniem wynikające z innej przyczyny, nasze podpórki będą wydatnym wspomaganiem.

Nie stawiamy na jakiekolwiek produkty, ale na sprawdzone chodziki i balkoniki, które posiadają stosowne certyfikaty. Warto jest zwrócić uwagę na szczególne cechy wszystkich naszych produktów, wśród których należy zwrócić uwagę na:

– możliwość regulacji wysokości
– maksymalne obciążenie wynoszące aż 127 kg
– możliwość składania
– sprzęt jest bardzo prosty w użytkowaniu
– bardzo dużym ułatwieniem jest wyposażenie w dwa kolka z przodu oraz dwie nóżki z tylu chodzika
– bardzo lekkie chodziki wykonane z aluminium, ważące około 2 kg

Proponowane przez nas balkoniki są bardzo stabilne, co też jest jedną z kluczowych kwestii.

Warunki wypożyczalni

Posiadamy bardzo wysokiej jakości certyfikowany sprzęt. To jednak nie wszystkie aspekty, na które klienci zwracają uwagę. Bardzo ważne są warunki wypożyczenia i my w tym względzie oferujemy coś wyjątkowego. ogromny wybór modeli, wielkości, rodzajów, kolorystyki. W zakresie doboru chodzika doradzamy naszym klientom. Poza tym dowozimy sprzęt do domu klienta jeśli zachodzi taka konieczność i potrzeba. Poza tym na życzenie klienta tenże chodzik składamy oraz udzielamy instruktarzu użytkowania To wszystko można zawrzeć w słowie kompleksowość. Miesięczny koszt wypożyczenia balkonika to zaledwie 40 złotych. Ponadto trzeba także doliczyć kaucję w wynoszącą 100 złotych, która jest zwracana w momencie zwracania sprzętu do wypożyczalni. Równocześnie także trzeba doliczyć koszt dowozu sprzętu na terenie Warszawy, który to koszt wynosi 40 złotych.

Różnorodność oferty naszej wypożyczalni

Dlaczego my? Na pewno powyższe warunki powodują, że nasza oferta jest bardzo atrakcyjna. Dodamy jednakże również taki aspekt, jakim jest różnorodność oferowanych przez nas chodzików. Klienci zatem mogą tutaj znaleźć:

– balkoniki kroczące
– balkoniki rehabilitacyjne z kolkami
– czterokołowe z aluminium
– balkoniki dwukołowe z aluminium
– balkoniki dwufunkcyjne
– balkoniki krocząco statyczne

Jak więc widać, wybór jest bardzo duży, wybór jest odpowiedzią na zapotrzebowanie ze strony współczesnego rynku.

Nasze balkoniki są lekkie, co pozwala bez trudu je wnosić po schodach. Jest to sprzęt, który odznacza się bardzo dużym stopniem wytrzymałości, a tym samym będzie bez przeszkód każdemu służył przez cały czas, w którym będzie on niezbędny. Na pewno nie stawiamy na to, aby na naszych klientach oszczędzać, ale oferujemy im to, co obecnie na rynku jest najlepsze, co jest w stanie pomóc im w skutecznej rehabilitacji, w skutecznym poruszaniu się na co dzień i dochodzeniu do pełni zdrowia. Przy tym wszystkim stawiamy oczywiście na atrakcyjne ceny, które są jedną z wizytówek naszej wypożyczalni.

Pomagamy w doborze jesteśmy sumienni i rzetelni Stawiamy na jakość i dobrą cenę.
Kontakt

573 443 995 pn - pt 8:00 - 21:00

l
Adres kontaktowy

VISAMED ul. Dzielna 7b m. 24
01-123 Warszawa

 

Magazyn
Ul. Gwiaździsta 77a, 01-651 Warszawa

Dostawa i odbiór sprzętu przez naszych kierowców