WYPOŻYCZALNIA BALKONIKÓW I PODPÓREK

Wypożycz podpórkę (balkonik)

Wypożyczalnia łóżek dla chorych - balkonik z kulką

Podpórka (balkonik)

Balkonik inaczej podpórka rehabilitacyjna służy jako podparcie, gdy posiadamy jakiekolwiek problemy z poruszaniem się. Wtedy kiedy jesteśmy po operacjach, czy posiadamy inne problemy zaburzające równowagę. Niekiedy bywa niezbędnym elementem przy ponownej nauce chodzenia lub przy zwykłym poruszaniu się po domu czy mieszkaniu. Niezwykle lekka aluminiowa konstrukcja zapewnia łatwość w prowadzeniu, a także możliwość składania i regulacji wysokości ułatwia przechowywanie i użytkowanie tego typu sprzętu. Jego budowa to dwa kółka z przodu, oraz dwie nóżki z tyłu z zamontowanymi gumowymi nasadkami uniemożliwia upadek, daje stabilność i lekkie hamowanie ciężarem własnego ciała, bez potrzeby dodatkowych elementów obciążających balkonik.

Cechy balkonika:

  • niezwykle lekki, jedynie 2kg,
  • wykonany w prosty sposób z materiału aluminiowego,
  • dwa kółka z przodu, oraz dwie nóżki z tyłu ułatwia
  • proste użytkowanie,
  • składany,
  • regulowana wysokość
  • maksymalne obciążenie 127kg.

Cennik:

  • koszt wypożyczenia na miesiąc: 40 zł
  • dowóz na terenie Warszawy: 50 zł
  • kaucja 100 zł

Wypożyczanie balkoników i podpórek

Balkoniki oraz chodziki są elementami, które są niezbędne osobom chorym, w podeszłym wieku lub mającym problemy z poruszaniem się. W naszej wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego pacjenci znajdą to, co zapewni im profesjonalną rehabilitację. Przede wszystkim mowa oczywiście o sprzęcie, który umożliwi im swobodne przemieszczanie się. Balkoniki oraz chodziki dostępne w tym miejscu to bardzo mocno zróżnicowana oferta. Tym samym pacjenci mogą dla siebie dobrać taki produkt, który w stu procentach będzie spełniać ich oczekiwania. Nie sposób nie wspomnieć również o bardzo korzystnej, konkurencyjnej cenie.

Ponadto oczywiście mowa jest o chodzikach i balkonikach niezawodnych, wytrzymałych, wykonanych w najlepszego materiału na rynku. Zamawiany w naszej wypożyczalni sprzęt jest oczywiście dostarczany do klienta do domu, pod wskazany adres. Jeśli zachodzi taka potrzeba, jest on oczywiście również składany, udzielany jest instruktaż użytkowania, a poza tym także w razie, gdy nie jest on już potrzebny, to jest on odbierany od klienta.

Różnorodność oferty balkoników i chodzików do wypożyczenia lub zakupu

Różnorodność naszej oferty to jedna z głównych zalet, na które należy wskazać. W ofercie znajdują się takie sprzęty jak:

balkoniki rehabilitacyjne z kółkami
balkoniki rehabilitacyjne kroczące
chodziki czterokołowe aluminiowe
chodziki dwukołowe aluminiowe
balkoniki krocząco- statyczne, czyli dwufunkcyjne

Cechy dobrej podpórki

Mówiąc o chodzikach, o balkonikach, wskażemy na kategorię podpórek. Bardzo istotnym elementem jest ich budowa. Każdy z chodzików i balkoników ma określoną wagę. Poza tym bardzo istotnym jego parametrem jest oczywiście maksymalne obciążenie, które przekłada się oczywiście na wytrzymałość. Materiały, z których wykonane są proponowane w naszej wypożyczalni chodziki oraz balkoniki to wysoka jakość. Stal oraz aluminium pozwalają na bardzo duże obciążenie. Poza tym konstrukcja jest lekka, dzięki czemu poruszanie się jest znacznie łatwiejsze. Proponujemy wszystkim chorym nie tylko stabilność, ale poza tym również mowa jest o bardzo dużym stopniu wygody. Waga chodzika to zaledwie 2 kg, więc nie trzeba martwić się o problem przy wniesieniu, ich konstrukcja pozwala także na ich swobodne wyregulowanie do potrzeb pacjenta, a także możliwość szybkiego złożenia.

Cały sprzęt proponowany w naszej wypożyczalni jest certyfikowany, sprawdzony i odznacza się wysoką jakością, dostosowaną do wygórowanych wymagań pacjentów.

Pomagamy w doborze jesteśmy sumienni i rzetelni Stawiamy na jakość i dobrą cenę.
Lokalizacja

VISAMED ul. Karola Szajnochy 8
01-637 Warszawa

Kontakt

573 443 995 8:00 - 21:00